Webdesign
a tvorba úspěšných webů

Pomůžu vám uspět v digitálním světě

Chtěli byste oslovit nové zákazníky, zvýšit prodej vašich služeb nebo výrobků? Úspěšné webové stránky jsou klíčem k dalšímu růstu vaší značky. Vytvořím pro vás atraktivní designový web nebo e-shop, který odstartuje změnu ve vašem podnikání a sebeprezentaci. Pokud už svoje stránky máte, ale cítíte, že potřebujete svěží vítr do plachet, pustím se do jejich redesignu a modernizace.

Tvořím moderní a funkční weby, které zaujmou a prodávají

Každá firma i menší podnikatel dnes musí mít web, který je bude dokonale prezentovat a zároveň bude uživatelsky jednoduchý, responzivní a ve všech ohledech perfektně funkční.

Kvalitní design

Web navrhnu s originálním designem a moderní grafikou. Zapamatovatelné firemní stránky podpoří viditelnost značky a odliší vás od konkurence.

Funkční rozhraní

Přehledný, funkční a na internetu dobře dohledatelný. Web napojím  na redakční systém WordPress pro snadnou a pohodlnou správu obsahu.

Optimalizace pro telefony

Váš web bude ušitý na míru nejen pro počítače, ale také mobily a tablety. Právě mobilní zařízení poslední dobou určují hlavní proud internetu.

Tvorba vizuálního obsahu

Obsah je král a na prezentačních webech to platí dvojnásob. Pro váš projekt rád zajistím kvalitní fotografie i poutavá videa.

Poslední projekty

Kladu důraz na design, přínosný obsah
a jasnou orientaci na zákazníka

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT

Napište mi o vašem projektu

KONTAKTUJTE MĚ

Telefon: +420 720 360 014

E-mail: hello@tomashavel.com